Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El merjek menni holnap vizsgázni?

El merjek menni holnap vizsgázni?

Figyelt kérdés
Egyetemröl van szó, 66 tétel, 210 oldal. Abból 20 tételt tudok, holnap van a vizsga. Tudom hogy nem fog menni az egész, de nem tudom mit csináljak, mert ugyebár egyetemen azért szerencse kérdése is. Bukott már meg olyan is, aki mindet tudott, ment már át olyan is, aki szinrte semmit. Tanácsok?
2009. jún. 14. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, tudj mindenből valamit, aztán menj el. Még ha meghúznak akkor sem vesztesz semmit, de lehet szerencséd is.
2009. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a helyedben, hátha szerencsém lesz... A 66-ból 20 egy egész jó arány, és ha belehúzol abba, amit tudsz, letudtad a vizsgát. Ellenben ha el sem mész, megfosztod magad a lehetőségtől, hogy szerencséd legyen. Ha meg nem sikerül, nagy cucc: felveszed jövőre. Addig meg tanulj még! Előtted az egész délután-este-éjszaka... :)
2009. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj el, hiszen akkor két esélyes, ha nem mész, akkor meg egyértelmű, hogy nem fog sikerülni.
2009. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
20 tétel? mit akarsz, ismertem olyat, aki már nem tudom mennyiből tudott egyetlen egyet. És mit húzott? Hát azt az egyet. Te meg 20-ból is válogathatsz! Max meghúznak, akkor elmész megint. A legtöbb tanár azt is értékeli, ha az egyesért is megküzdesz. Ha nem jelensz meg, akkor meg perkálhatsz a TO-n (legalább is nálunk így megy) Ha meg még tanulsz, még jobb esélyeid lesznek.
2009. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj el! Olvasd át a maradékot, mindenből tudj egy kicsit, hátha szerencséd lesz!

Én mindenképpen elmennék vizsgázni a helyedben.

Kéz és lábtörést!

2009. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj elmenni! Mindig akkor mákolja be az ember a vizsgát, amikor nem tudja az összes tételt, de nem fosik be és elmegy vizsgázni! (Pl. a vérengző tanár nem ér rá, és egy rendesebb vizsgáztat! Vagy mindenki kap egy kettest! Vagy pont kihúzod azt a tételt amit tudsz!) Tehát mindenképpen menj el!
2009. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. elmegyek :)
2009. jún. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!