Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire fel olyan nagyképűek a...

Mire fel olyan nagyképűek a mérnökhallgatók?

Figyelt kérdés
Nagy részüknek semmi élete nincs, kiállni nem tudnak magukért, de verik magukat, hogy mekkora ászok. Mondjuk lehet, csak itt az oldalon.

2012. márc. 31. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát, azért valljuk be, nem semmi amit tanulnak (közgazdász vagyok :P )
2012. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire fel általánosítasz?
2012. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Arra fel, hogy ez az általánosság.
2012. márc. 31. 23:31
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség.Amugy meg ritka jó agya van annak aki elvégzi a mérnökit.
2012. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok mérnököt ismerek (szám szerint 12-t). Van köztük gépész, építész, villamosmérnök, mérnökinformatikus és vegyészmérnök. A két gépészismerősöm közül az egyik eszméletlen jó fej, eszébe nem jutna verni magát arra, hogy mérnök. A másik már kb. hozzá sem szól nem műszakishoz, engem lenéz, mert "szar bölcsész" vagyok (két nyelvszak, köszi...), ő egy nagyképű p.cs lett, amikor bekerült. Az építészek szintén jó fejek, szerintem ők a legjobb arcok, velük sok időt töltök, nem szoktak menőzni, hogy hűűű, mi menő mérnökök vagyunk. A mérnökinfós haverom csendes srác, pedig németül végzi, 4egészes átlaggal, lenne mire nagyképűnek lennie. A villamos- és vegyészmérnököt nem ismerem annyira, de ők sem szoktak nagyzolni, szóval szerintem annyira vészesen nem nagyképűek, én nagyon bírom ezt a társaságot. Néha persze viccesen ugratnak, hogy jajabölcsész, de ilyenkor csak annyit mondok, hogy majd ti eltartotok. :D
2012. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mérnökhallgatót*
2012. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Mert 100x olyan nehéz mint egy "logisztikai-szervező-aszisztensz-vezető-szakmendezser", meg egyéb ilyen büfészakok elvégzése?
2012. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
én azt utálom a "reálértelmiségben" hogy azt képzelik, hogy attól hogy ők "tudnak hidat tervezni"(valamiért állandóan ez az eszmei példájuk) ők már mindenről mindent tudnak és például elkezdenek velem vitatkozni a történelemről meg a művészettörténetről amiket meg én tanulok és ők meg nem. De különben az orvostanhallgatók sokkal nagyobb bunkók úgy általában.
2012. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Bejutni éppen hogy oda a legkönnyebb, 240 ponttal felvesznek bárkit bármelyik vidéki egyetemre. Pont ez a baj mert azok verik magukat állandóan, akik a legnagyobb suttyók. Majd ha elvégzik, akkor magyarázhatnak. De ezek azok, akik nem szokták.
2012. ápr. 1. 00:09
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

nem könnyű, amit tanulunk ez tény. de nem kell olyanokkal foglalkozni, akik el vannak szállva maguktól és ennyi.

én személy szerint nem ismerek ilyen embereket, inkább csak viccelődni szoktunk egymás között a többi szakról, de azon aki megsértődik az magára vessen...

egy bme-s gépész

2012. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!