Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon nehéz...

Szerintetek nagyon nehéz elvégezni két egyetemet egyszerre? Ha esetleg belevágnék, a tanuláson kívül lenne szabad percem egyáltalán?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretném megpályázni a fizika szakot, rá egy évvel a mérnök informatikus szakot. Egy év eltolással szeretnék belevágni a kettőbe. Szerintetek mennyire lenne nehéz?

Nekem azért kell idő, míg bevágok egy anyagrészt. Nem vagyok az a típus, aki meglát valamit és megjegyzi.



2012. ápr. 7. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz,de meg lehet csinálni ha nem csak vizsgák előtt kezdesz el kapkodni...:D
2012. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek?


Eleve két BA képzésről van szó, a BA-k meg abban hasonlítanak, hogy sok felesleges, töltelék tárgyat kell tanulni, és nem a valódi szakot. Mivel Bologna rendszerben vagyunk a BA-k úgy vannak összerakva, hogy azzal a lehető legtöbb esterszakra mehess. Ezért a BA szakon nagyjából mindent tanulsz aminek kicsit is köze van a szak nevéhez.


Kezdd el valamelyiket, majd azzal gyakorlatilag elég sok mesterképzésre mehetsz. Nézd meg, hogy fizika BA-val mik a lehetőségek ami a mesterszakot illeti. Valószínűleg fizika BA-val mérnök infós mesterre is lehet menni. ÉS nem dögölnél bele két szakba.

2015. márc. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!