Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magánórák-adózás? HELP! PLS!...

Magánórák-adózás? HELP! PLS! (lsd lejjebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyetem mellett sajnos nem marad időm, hogy műszakban tudjak dolgozni rendes munkahelyeken.Ezért szeretnék magánórákat adni.

Hogy kell utána adózni?Hogy lehet kijátszani?Hol érdemes hirdetni magam?Ha lakóházakba teszek ki hirdetést nagy a valószínűsége, hogy rám szabadul az apeh?

Mit kellene tennem?

Nem szeretnék 2-3000 ft-okat kérni egy diáktól 1500 ftra gondoltam egy 60 perces órádíjnak, de ebből még adózni is és semmim nem marad.Vagy van valami korlát h mennyi után kell adózni?

Segítsetek!Nem akarom meglopni az államot, viszont eladózni sem akarom az egész óradíjat?Van vmi középút?



2012. ápr. 8. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nekem vannak csúnya rossz ismerőseim és tanáraim de én egy embert sem ismerek aki adózna a magánórái után :D
2012. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!