Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy probléma...

Tényleg olyan nagy probléma az, hogy nem tudom időben elkészíteni a szakdolgozatomat és ezért nem júniusban, hanem januárban diplomázok majd?

Figyelt kérdés

Sajnos a lustaságom miatt nem kezdtem el időben írni, így most nem leszek kész vele időben (vagy ha kész is leszek, az olyan is lesz...) és emiatt nem végzek ebben a félévben, csak majd a következőben.

Mérges vagyok magamra, de már nem tudok mit csinálni. Jó lett volna a csoporttársaimmal végezni, ennyi a bajom.

MA-képzésre még nem jelentkeztem, csak egy OKJ-s tanfolyamra szeretnék menni szeptembertől, oda meg nem kell a diploma. Szóval hátránnyal nem jár, édesanyám mégis tisztára ki van akadva, és azt mondta, hogy csalódást okozok neki ezzel. (Bár megértem, mert a 3 év alatt végig 4,5 felett volt a tanulmányi átlagom, így "nem ehhez van szokva, de akkor is!)


Ha magyarul kellene írnom, lehet sikerülne, de németül kell, és hiába vagyok német szakos, attól még nehéz így írni, ráadásul a téma is bonyolult (jól belenyúltam).



2012. ápr. 8. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked nem probléma, de a legtöbb szülő semmit nem vár el a gyermekétől azért cserébe, hogy felnevelték, csak és kizárólag azt, hogy tanuljon.

Csupán lustaság miatt félévet csúszni... Engem is dühítene.

2012. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy dühíti, de azt nem, hogy mit kell ekkorra problémát csinálni belőle? Így is elég rosszul érzem már magam. Ettől még nem dől össze a világ... Ráadásul tényleg soha semmi probléma nem volt velem sem a suli, sem más miatt, mindig tanultam, most ez becsúszott, hibáztam, én is ember vagyok. Majd tanulok belőle, és legközelebb nem történik ilyen. Csak ezt kellene megértenie. :(
2012. ápr. 8. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma, ne foglalkozz vele. Már ott rosszul kezdődik hogy ígéreteket tettél neki. Magadnak tanulsz.
2012. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudunk privátban beszélni kérdező?
2021. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!