Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valakinek egy jó tippje,...

Van valakinek egy jó tippje, hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés
Helyzet: holnap lesz egy nagyon fontos vizsgám, amire 2 hete tanulok. még van kb 50 oldal, amit be kellene vágni, de már annyira fáradt vagyok h nem fog az agyam :S. ráadásul az egész tárgy reakcióegyenletekből áll és úgy érzem, csak rakom be a fejembe a képleteket, hogy aztán másnap bármiféle nyom nélkül kiszálljanak :S már arra sem emlékszem, mit néztem át az előbbi fél órában. ilyenkor vajon mit kell csinálni? :|
2009. jún. 17. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem tudom, hogy ki vagy... Feleslegesen parázol, meglesz az a szerves vizsga. Mindent tudsz, válaszolsz is a keresztkérdésekre, csak pihenned kell(ett volna)... Remélem nem tanultál egész éjjel...


Ha mégis tévednék (amit nem hinnék), bocsi.


Szurkolok!

2009. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!