Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit emelkedhet a ponthatár...

Mennyit emelkedhet a ponthatár gazdaságinformatika szakon idén?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt még senki sem tudja, hogy mennyi lesz idén a ponthatár de esetleg nincs véleményetek hogy mennyit emelkedhet idén gazdaságinformatikán a ponthatár pl. tavaly Debrecenben 313 pont volt államin ?! Előre is köszönöm :)
2012. ápr. 9. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 100 pontot fog emelkedni.Sokan jelentkeztek most ide mert a gazdasági állami helyeket rendesen megnyirbálták,ez meg pont ilyen átmeneti szak... csak így az osztályomon belül van kb. 15 ember aki ezt jelölte elsőnek pedig a változások előtt senkit sem érdekelt (gazdasági szakokra akartak menni,elég magas pontszámokkal)
2012. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az komoly :/
2012. ápr. 9. 21:23
 3/4 anonim válasza:
Szerintem 100 pont irreálisan sok,kb olyan 50 pont ami még valószínű.
2012. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze ezt még nehéz megmondani hisz a jelentkezők ponthatáraitól függ :) de azért köszönöm mindenkinek :)
2012. júl. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!