Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-TÓK alkalmassági? Bővebbe...

ELTE-TÓK alkalmassági? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha nem sikerül valami, pl ének alkalmassági, akkor automatikusan kiesek? És még arra lennék kíváncsi, hogy az Ifjúságsegítő szakról tud valaki valami infót mondani? Jó szak? Tudnátok erről mesélni? Előre is köszi!! :)

2012. ápr. 10. 21:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy ha emelik a pontokat, akkor kb mennyivel fogják (óvódapedagógus, ifjúságsegítő)
2012. ápr. 10. 21:38
 2/11 anonim válasza:

Igen ha valami nem sikerül akkor automatikusan kiesel. Ha megvan minden akkor a ponthatárokat kell elérned.

Én ifjúságsegítőre járok, most leszek végzős. Semmiképp sem ajánlom. Csak időhúzás.. Munkát pedig nem fogsz találni ezen a területen. Ráadásul ahhoz képest hogy csak egy 2 éves felsőfokú OKJ ahhoz képest van nem kevés tantárgy amin vért lehet izzadni.. És a semmiért mert tényleg nem ér semmit a papír sajnos.

2012. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ponthatár emelés mindenképp lesz! Kevesebb embert vesznek fel sokkal államilag támogatottra. De azt hogy mennyivel több lesz a pont ezt nem lehet megmondani. ha meglehetne mindenki úgy jelentkezne ide oda hogy biztos felvegyék. de ezt előre nem lehet megmondani. Sokan függ attól hogy hányan jelentkeztek az adott szakra
2012. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hmm értem :S Hát remélem hogy sikerül majd az alkalmassági... az énektől félek :D Köszi a válaszokat amúgy!!! :)
2012. ápr. 12. 15:52
 5/11 anonim válasza:

Nyugi. Az éneken kevesebben buknak el mint a beszédalkalmasságin.

Amugy van elöfelvételi. Igaz fizetös de ott akkor legalabb megtudod mire kell rágyurni:)

2012. ápr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Erről tudnál nekem mondani 1-2 dolgot?:) Vagy valahol találok erről valamit?:) Egyébként köszi :D :)
2012. ápr. 13. 13:26
 7/11 anonim válasza:

Most olvasom. Az elő alkalmasságiról sajnos lecsúsztál mivel az már megtörtént februárban.

de itt vannak hasznos infók:

[link]

2012. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár nem is tudok menni vizsgára?:S
2012. ápr. 13. 13:56
 9/11 anonim válasza:
dede, csak nem felmérőre ahol megmondanák mik a hibáid hanem élesbe már :)
2012. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, köszi :D azóta értelmeztem :D remélem menni is fog :S :D
2012. ápr. 27. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!