Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatban hogyan kell...

Szakdolgozatban hogyan kell beállítani azt, hogy az oldalszámozás ne a legelső oldalakon kezdődjünk, hanem az 5. oldaltól (bevezetés) induljon az 1. oldal?

Figyelt kérdés
Word 2003
2012. ápr. 11. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
amúgy tuti hogy így kérik? mert a legtöbb helyen szerintem már a tartalomjegyzéktől számozzák. a fedőlapot kivéve, mindent számozni kell. legalábbis nálunk.
2012. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor a tartalomjegyzéktől kezdem a számozást, ez szinte lényegtelen. csak az a baj úgy se tudom beállítani. a tartalomjegyzékem egyébként a 3.oldalam. hogyan tudom elkezdeni úgy az oldalszámozást, hogy ennél a 3.oldalnál kezdődjön az 1.számozott oldal?
2012. ápr. 11. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Ez így komoly kérdés egyetemista létedre? Az oldalszámozásnak semmi köze ahhoz, hogy szakdolgozatot írsz vagy novellát, ez egy informatikai kérdés. Egyébként meg az ötödik oldalon kell új szakaszt kezdeni, beszúrás, töréspont, új szakasz, az első szakaszra ne legyen számozás, a másodikra meg igen.
2012. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!