Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » CNC írásbelit meg tudom írni...

CNC írásbelit meg tudom írni 51% fölött, ha csak az alapfogalmakkal vagyok tisztában?

Figyelt kérdés
pontosabban a bonyolult programozás nem nagyon megy, a többivel úgy ahogy tisztában vagyok.tudom sok mindentől függ...tanár, mit tanultam stb. valaki tudna erről írni valamit?
2012. ápr. 14. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz alapfogalmak alatt.

Érdemes megnézned a mintafeladatokat, 5 feladatsor is található az interneten, a 0281/1-es modulról van szó, itt megtalálod:


[link]

2012. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
alapfogalmak alatt azt értem, hogy a programozás részével nem igazán tudok megbírkózni, a többi megy.megnézem a linked, köszönöm szépen
2012. ápr. 14. 17:33
 3/12 anonim ***** válasza:
De azért egy egyszerű lépcsős tengelyt, meg konturmarást tudsz nem?
2012. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
persze azzal nincs gond,csak a tanár is így kezdte a vizsga felkészítőn, hogy nem kell megijedni ha valaki megbukik írásbelin attól még lehet ötös mert ez az írásbeli egy programozói suliban is meg állná a helyét. tegnap megcsináltam a linkben adott feladat lapokat, háááááát éppen ütném a kettest.Na de tényleg az vigasztal, hogy ha még ebből bukta is van attól még gyakorlat + szóbeli miatt lehet jó. Ez felnőtt képzésen van egyébként OKJ.
2012. ápr. 15. 09:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Így van, a gyakorlat felviszi a pontot. Egyébként az adott modulban ez a vizsgarész 30%-ot ér, az egész vizsgában a modul pegig 40-et.

Tehát az irásbeli csak 12% -ot tesz ki az egész vizsgában. Tehát ezen szinte lehetetlen elcsúszni.

Tudom, hogy felnőttképzés, mivel nappalin nem is indulhat...

2012. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tehát azt mondod inkább gyúrjak a gyakorlatra és a szóbelire? itt meg írjak amit tudok és elvileg nincs miért aggódnom.Köszönöm a kis biztatást, jól esik hogy végre valaki tartja a lelket bennem már kezdtem teljesen kétségbe esni, ez persze nem azt jelenti hogy nem fogok tanulni.
2012. ápr. 15. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Pontosan, de a szóbeliből is inkább a munkavédelemre, mert abba a modulban nincs forgácsolási gyakorlat.


A 0225-es modulban az anyagvizsgálatra (keménységmérés, szakitópróba), meg alak-, helyzet-, méretellenőrzésre.


A 0227-es modulban meg hagyományos gépen esztergálásra.


Nagyjából ezeket kell tudnod, a 81-es modult meg már megbeszéltük.

2012. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
keménység mérésből is csak vickers lesz, mert csak olyan gépünk van, szakítás nem lesz, mérés az menni fog, ott is csak mikro toló, meg órás ütés mérés lesz. munka és környezet védelemből meg nagyon nagyon rendes az oktató, azt mondta ha valaki felolvassa a tétel kérdés-t már kettes :D. Egyszóval csak az írásbelitől tartok. ja, a hagyományos esztergálástól sem tartok, százados tűréssel tudok rajta dolgozni
2012. ápr. 15. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor már szinte mindent tudsz, sok sikert a vizsgához!
2012. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a nehezén, már csak szóbeli van. Annyi lenne a kérdésem, hogy nem tudod az írásbeli-szóbeli-gyakorlat, hány %-ban számít bele? csak arra az esetre ha véletlenül nem menne a szóbeli
2012. ápr. 26. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!