Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dobták már vissza valakinek a...

Dobták már vissza valakinek a szakdolgozatát?

Figyelt kérdés
Sajnos nem épp úgy sikerült, ahogy elterveztem Meg lehet valakit buktatni. volt már példa, hogy egész egyszerűen nem fogadták el?

2012. ápr. 15. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Például velem is előfordult, hogy nem fogadtam el. Például olyankor, ha nagyfokú egyezést találtam a dolgozat és az interneten található anyagok között, vagy pl. a vizsgázó nem igazán tudta a védésen, hogy mi is szerepel a szakdolgozatában. Nagyon ritkán a minősíthetetlen munkáért is előfordult, helyesírási és szerkesztési hibák tömege, stb.
2012. ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy haverom gazdinfó szakon egy Drupalos oldalt csinált , és ezt dokumenrálta. Védésnél megvágták, mert kevésnek találták ezt a munkát, ezután Drupal modult kellett írnia, hogy átengedjék.


Amúgy ritka a buktatás.

2012. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek a külső konzulense dobta a vissza, a belső meg már meg se nézte. Indok: az a 60 oldal amit írt még előtanulmánynak is kevés. Szerintem csak szimplán szívatták, mert nem az a felszínes fajta.


Egy másik csaj meg mindig járt a konzulenséhez, az mindig mondta, jó lesz, jó lesz, alakul, erre ő dobta vissza a kész dolgozatot, hogy mi az a szemét.

2012. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!