Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államvizsga előtt az utolsó...

Államvizsga előtt az utolsó szesszió után van egy összesitő szesszió az előző évekből elmaradt vizsgákra?

Figyelt kérdés
És ha igen ilyenkor barmelyik évről elmaradottból lehet vizsgázni?

2012. ápr. 17. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ilyen nincs.Minden tárgyból akkor tudsz vizsgázni ha adott félévre vizsgaidőszakra felvetted a vizsgát. Ergo ha az utolsó vizsgaidőszak előtt nem veszed fel nem mehetsz és csúszik az államvizsga. olyan nincs,ohgy az utolsó vizsgaisdőaszak arról szól,ohgy kisfiam van 2 elamrad vizsgád ezt csinád meg.
2012. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, feltételezve, hogy egy magyar felsőoktatási intézményről van szó. De élek a gyanúval, hogy a kérdező nem Magyarországon tanul, különben nem használna ilyen fura kifejezéseket, hogy szesszió. Így még sosem hallottam nevezni a szorgalmi időszakot (ha azt jelenti egyáltalán).


Kérdező: Hol tanulsz?

2012. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Babes-Bolyai Tudományegyetemen tanulok Kolozsváron és úgy hallottam volt ilyen lehetőség tavaly, de nem tudok biztosat.
2012. ápr. 17. 11:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként vizsgaidőszakot jelent, itt így is nevezik (románul sesiunea), lehet innen ered...
2012. ápr. 17. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:

szemeszter a szorgalmi időszak és a vizsgaidőszak együtt..

De ez mellékes. Én a helyedben megérdeklődném az egyetemen, mert látod nálunk ez a hivatalos ott lehet teljesen más is.

sok szerencsét a diplomádhoz:)

2012. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
van nálunk ilyen , igen. Kolozsvár 19L
2021. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!