Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyis tanfolyamra jelentk...

Munkaügyis tanfolyamra jelentkeztem (mérlegképes könyvelő) elvileg júliusban kezdődik szerintetek van valamennyi nyári szünet vagy a nyaram oda van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincsen. Ezek a tanfolyamok általában heti 3-5 nap elfoglaltságot vesznek igénybe 4-8 hónapig. Viszont az oktatók elég rugalmasak, a hosszú hétvégékről azonban nem kell feltétlenül lemondanod.


Viszont egy kérdésem nekem is lenne: Te melyik megyében laksz? Mert én is szerettem volna ilyen tanfolyamra jelentkezni, viszont ebben a körzetben most nem indulnak nők számára ilyen lehetőségek. Köszi a választ előre is!

2012. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Szolnok megyében lakon ott hírdették meg ezt a fajta tanfolyamot
2012. ápr. 30. 15:57
 3/5 anonim válasza:
Konkrétumot tudok neked mondani a szolnoki tanfolyamtól,ugyanis, ha minden igaz én is erre fogok járni veled együtt. Hétfőtől péntekig 8-tól kb. 2-ig tart és 10 hónapos,szóval várhatóan április körül fogunk vizsgázni. Egy korábbi tanfolyamra jártam egy másik lánnyal, aki szintén itt csinálja a mérlegképeset és tőle tudom,hogy elég húzós és tömör, darálják az anyagot. Pedig ő aztán nem szokott panaszkodni. Még valami: május elején voltam jelentkezni, akkor az ügyintéző hölgy azt mondta, eddig nagyon kevesen jelentkeztek és ha nincs meg a kellő létszám, nem is indítják el, mert ez nekik így nem éri meg.Ez az első bökkenő, a második,hogy tesztet kell írni és felvételizni kell. Ha sikerül,bent vagy.Remélem tudtam segíteni, bár igaz kitértem gyakorlatilag az egész tanfolyamra.
2012. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a felvilágosítást. A héten beszéltem velük telefonon azt mondták h biztos h indul csak még várják a jelentkezőket.
2012. máj. 23. 11:15
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok! Volt nyári szünetetek? :$ Milyen volt az oktatás? Mennyit voltatok egy nap oktatáson és milyen rendszerességgel?

Én is most készülök jelentkezni és érdekelne ez!

2013. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!