Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államvizsgára készültök már?

Államvizsgára készültök már?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva államvizsgázom, turizmus vendéglátás szakon. Mivel most tették fel a suli honlapjára a tételsort és most végeztem és adtam le határidőre a szakdolit, parázok kicsit, hogy a szakmai tételekre (19db) nem tudom majd megtanulni..Ti hogy álltok vele?

2012. ápr. 20. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

BGF?

Én novemberben államvizsgáztam, két héttel előtte kezdtem el tanulni.

2012. ápr. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem Szolnoki főiskola. Nekem van jüniusig 2 hónapom..de féle eléggé hogy nem tudom,mert a tételeket olvasva nem dereng sokminden..
2012. ápr. 22. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Két hónap??? Nekem 2 hetem lesz! Még mindig van 3 vizsgám is... A szakon ezzel mindenki így van (50 ember). A szakdolgozatot is csak május elején adjuk még le... Szerintem túl parázod. Kezd el nyugisan olvasgatni... összesen 19 db tételed van? Nekem 40... Ja és TTK. Mi ez a turizmus? vmi BTK-s dolog? (: Ne aggódj...
2012. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző voltam: nehogy félre értsd. Az is épp olyan fontos. Csak nem hinném hogy bármi miatt kéne aggódnod...
2012. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem BTK, gazdasági szak, közgazdász diplomát ad, szakosítva.
2012. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!