Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kollégiumi...

Mi a véleményetek a kollégiumi életről?

Figyelt kérdés
Sok rosszat hallottam...Tapasztalatok? Közösség milyen?

2012. ápr. 20. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem izgalmas, olyan regénybe illő.
2012. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igazából egyénfüggő: valaki kalandnak éli meg, kiéli a társasági szükségleteit, bulik szoktak lenni meg amiket regélnek manapság a fiatalok, pia stb....

Persze mindenhol vannak "csoportok", pl. visszafogottabbak, tanulósabbak... igazából te rajtad áll hova verődsz, milyen személyiség vagy.

Egyébként annyi biztos hogy meg kell szokni, de hogyha társasági személy vagy, nyitott akkor igazi élményként fogsz visszaemlékezni ezekre az évekre, nagyon sokminden megtörténhet, izgalmas, sok sikert ha oda kerülsz....

2012. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huhh hát nagyon király! Én szerencsére jó fej csajokkal kerültem egy szobába. Négyen vagyunk. Nagyon sokat baromkodunk, még videófilmet is készítünk a koleszos életről. Belógunk a tanáriba (persze a takarító engedélyével), karaoki est, üvegezés, viccelődés, beöltözés...és még sorolhatnám! Nagyon jó szerintem ez a videófilm készítés, nővérem is csinált még anno. Azóta vagy 20-szór megnéztük, és nem lehet röhögés nélkül kibírni :D Szép szobát is kaptunk, szóval panaszkodni sem lehet. Jó a közösség, jó fejek az egy szinten levők. Közös fürdőnk van, ami kicsit érdekes, de zárható ajtók vannak nálunk..
2012. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!