Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki nem...

Mi történik, ha valaki nem megy el a 2. választott tantárgyból érettségizni?

Figyelt kérdés
Tehát hogy világos legyen: Van 5 kötelező tantárgy, de valaki megjelöl egy 6. tárgyat is. Közben rájön, hogy lehet, nem tudja megcsinálni kettesre sem. Ha nem megy el, akkor a többi érettségi eredmény is érvénytelen lesz és nem kap bizonyítványt?
2012. ápr. 21. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lesz érvénytelen,megkapja a bizonyítványt ha meg vannak a kötelező érettségei
2012. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyha a megjelölt szakok között van olyan, amihez kéne az a tárgy, de az illető nem arra a szakra szeretne járni, hanem arra, amihez nem szükséges?
2012. ápr. 21. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
a legnagyobb ostobaság ha el sem mész szerintem...
2012. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, a kérdésre válaszolj.
2012. ápr. 21. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
hát elég nagy hülyeséget írt az első. én 5 tantárgyból kitűnőre érettségiztem tavaly, ebből a nyelvet emelt szinten vittem. viszont a 6. "választott" (a suli kötelezővé tette) turizmusból nem értem el a 20%-ot,és októberben újra kellett érettségiztem belőle,és csak novemberben kaptam kézhez az egész érettségi bizonyítványom. én is úgy tudtam,hogy ha 5 a törvényileg előírt akkor nincs gáz, azonban mivel jelentkeztél érettségi vizsgára belőle,ezért nem tesznek különbséget,hogy 5 v. 6 tantárgy. mindenképpen menj el,és ne legyél olyan tudatlan mint sajnos én voltam tavaly.
2012. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, de azért még megkérdezem a felvin is. Gáz lenne, ha emiatt nem vennének fel, mikor emelt angolon 93%-ot írtam és reményeim szerint a többi tantárgy is hasonlóan jól fog sikerülni.
2012. ápr. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!