Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beiratkozáskor (középiskolai)...

Beiratkozáskor (középiskolai) van orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Jövő hét kedden lesz beiratkozásom,és arra lennék kiváncsi,hogy akkor lesz orvosi vizsgálat,hogy felmérjék a tanulók egészségi állapotát?Vagy ez csak ősszel lesz?

A másik kérdés:angolból fogok szintfelmérőt írni,mire számítsak?csak olyan lesz mint egy dolgozat,vagy lesz szóbeli is?


2009. jún. 21. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a lányomnak elöbb orvosi vizsgálat volt mult héten, középsuliba megy, és most lesz hétfön, holnap beiratkozás, de ezt nekünk levélbe megirták, szerintem a beiratkozásnál nincs orvosi vizsgálat, majd megmondják mikor, angolbol hol irsz szintfelméröt??? Az uj suliba, akkor az elsö napokba fogsz, elöbb nem szoktak.
2009. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában nem szokott lenni orvosi vizsgálat. Majd a tanév folyamán valamikor.

Nálunk aki szintfelmérőt írt, csak feladatlapot kapott, de ez gondolom függ az adott intézménytől is.

2009. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!a levélbe amit kaptam,abba nem volt,hogy lesz orvosi vizsgálat,csak úgy eszembe jutott,de hát akkor gondolom hogy nem lesz.

a szintfelmérőt azt megírták levélbe hogy lesz,9től 10ig,szóval 1 órás,és arra lettem volna kíváncsi,hogy lesz e szóbeli,de akkor szerintem nem lesz.

2009. jún. 21. 12:06
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és igen,ott az újsuliban írom meg a szintfelmérőt
2009. jún. 21. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!