Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le lehet fizetni egy gimnázium...

Le lehet fizetni egy gimnáziumi tanárt?

Figyelt kérdés

levelezős gimibe vagyok és úgy néz ki év végén megbukok matekból meg földrajzból.

Na ugyebár év végén ezekből írásbeli vizsga lesz és aki végzett egyből kiviheti a tanárhoz.arra gondoltam hogy kiviszem a lapot hozzáfogok egy ötezrest és rákérdezek: "Kettes megvan ugye?"


Működne?


2012. ápr. 24. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

A tanár ekkor lenézne az ötezresre,majd rád,és azt mondaná

-Igen,megvan.Most azonnal megyünk az irodába jegyzőkönyvet veszünk fel,és bizottság előtt el fogják neked mondani,hogy azonnali hatállyal kirúgnak az intézményből,mert törvény készültél megsérteni úgy,hogy egy embert is magaddal akartál rántani..


Ne nevettess már.5000 forintért egy tanár sem fogja az állását/életét tönkre tenni.

2012. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez most csak vicc, ugye? :P
2012. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem csoda, hogy matekból buksz!!!!
2012. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Á, ilyen feltűnően és ennyiért kockáztatni az állást?

Szerintem te szívnád meg a végén.



Eszembe jutott az a régi anekdota, hogy a diák beletette a dolgozatba az ötezrest, és mellé írta hogy 1000 forint minden jegyért. A tanár pedig pár nap múlva visszaadta a dolgoztatot, egyes érdemjeggyel, 4000 forinttal és azzal a felirattal: "tessék a visszajáró".. :D

2012. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
10 ezer?:D
2012. ápr. 24. 12:01
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Istenem kérdező, tényleg nem csodálom, hogy matekból buksz:D ezt a hülyét...
2012. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
szerintem inkább tanulj,hogy kapj kettest.Hagyd a lefizetést,mert nem fog menni.Te sokkal rosszabbul fogsz járni.
2012. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha már le akarsz valakit fizetni akkor ne apróval.Kezd 100.000 forinttal.És ne az osztály előtt,hanem vizsgaírás előtt.
2012. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bakker ez még nem érettségi hanem egy sima jegy.100 ezerért már a bizonyítványt venném meg:D
2012. ápr. 24. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez elég kockázatos lenne most volt egy osztálytársam én nappali tagozatra jártam gimibe 2 éve végeztem és egyik osztálytársam le akarta fizetni a tanárt azért hogy meglegyen a 2 ese ahhoz hogy mehessen érettségire. A gyerek a tanárnak ha jól tudom 60 ezret ajánlott fel, hogy legyen meg a kettes a tanár mondta neki hogy felejtsd el ez nem a pénzről szól. És ennyi nem mehetett érettségire ha a gyerek nem fizette volna le még a tanár adott volna neki lehetőséget arra hogy próbáljon még egy másik dogát megírni jobbra hogy átmehessen persze lefizetés nélkül, de így még a tanár is úgy állt hozzá hogy le van tojva a gyerek. 5000 Ft az semmi arra jó hogy a tanárod vegyen magának egy középkategóriás rövid italt és ennyi. Minimálisan legalább 50 ezer kéne hogy megtudd vesztegetni de még így sem menne bele, hidd el. Ahhoz hogy esetleg megtudjad vesztegetni összekéne haverkodnod vele és megismerned hogy milyen a helyzete mik az igényei és akkor talán valamivel megtudnád kenni talán. Szerintem inkább tanuljál ha nem akarsz nagyobb balhét.
2012. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!