Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha letettem az osztályozóvizsg...

Ha letettem az osztályozóvizsgát, kötelező közvetlen utána érettségizni is?

Figyelt kérdés
Nem lehetne pl 1 év múlva?
2012. ápr. 24. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az osztályozó vizsgád az adott tantárgyból erre a tanévre vonatkozik.
2012. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az iskola házirendje nem írja elő, akkor nem kötelező. (Nem értem, az első mit írt, ahhoz, hogy érettségizhess, 12-ig az összes osztályozót le kell tenned még előtte...) Egyébként ha előírja az iskola házirendje, hogy csak érettségi miatt osztályozózhatsz, akkor is eljátszhatod, hogy beteg vagy, és simán nem mész el érettségizni. Én is ezt csináltam, kiakadtak a tanárok, de nem tudtak velem mit csinálni.
2012. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

A házirend nem írhatja elő, hogy kötelező korábban érettségizni.

Ha jelentkeztél érettségire, akkor kötelező érettségizni, mivel ez nem valami sörözés a haverjaiddal, hogy vagy elmész, vagy nem. Ha nem mész, legközelebb már rendes helyett ismétlővizsgával indítasz.

2012. ápr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, javítóval.
2012. ápr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!