Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy mérnök...

Mi kell ahhoz, hogy mérnök lehessek, illetve milyen fajta mérnöki munkák vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon ráfeküdtem a matekra, fizikára, illetve az idegen nyelvekre, de főleg az angol az, ami nekem jobban bejön, de ez nem lényeges most. A kérdésem az lenne, hogy hány féle mérnöki szakma létezik, és mi kell hozzá? Engem legjobban az autómérnöki hivatás vonz, és szabadidőmben az autókról tanulok kicsit részletesebben. Egyenlőre elsős gimnazista vagyok, nyelvi előkészítővel... Előre is köszönöm a válaszokat! 16/f

2012. ápr. 24. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor még van időd gondolkodni. Gépészmérnök az, amit keresel. Főiskolát vagy egyetemet kell végezned, hogy mérnök képesítésed legyen.
2012. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen.
2012. ápr. 24. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
a gépészmérnökin kívül a közlekdésmérnöki, járműmérnöki szakok is szóbajöhetnek, ha az autók vonzanak.
2012. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!