Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12. esek, érettségi után már...

12. esek, érettségi után már nem is mentek vissza a gimibe?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy érettségi után már soha többet nem kell bemenni? nem tanulásra gondolok... bocsi hogy ide írom de nagyon fontos
2012. ápr. 27. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek kéne?Én be nem megyek többet az tuti.
2012. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát nem kell bemenni.
2012. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. ápr. 27. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:
max akkor utoljára, amikor kiadják az érettségi bizonyítványodat. nekem az egy nappal később volt, mint a szóbeli.
2012. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 6 évet jártam a középiskolámba (4 alap + 2 év szakképzés), majd a szakvizsgák utáni évben heti látogató voltam a suliban, ugyanis jártam matek korrepetálásra a matektanáromhoz, egyetemen szükség volt rá :D.


3 éve nem voltam már bent, de a napokban tervezem, hogy bemegyek megint, beszélni akarok az egyik tanárral, aki jártas az adott témában, amiből kérdésem vetődött fel.

2012. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem fogok bemenni. :D A szóbeli lesz az utolsó nap.
2012. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekünk fog kelleni különórákra járni, de persze nem fog az egész osztály bejönni.

életem legjobb négy éve volt ez, nyilván vissza fogok járni, sok barátomat hagyom most itt, hozzájuk vissza fogok menni.

2012. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó hogy-hogy be kell járnotok külön órákra? :O
2012. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
emelt szintű szóbelire készülünk :)
2012. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!