Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment költségtérítéses. Szerintetek elég a pont?

Figyelt kérdés

A felvételi pontkalkulátorral kiszámítottam, hogy nagyjából mennyi pontom lesz. Olyan 405 és 420 között.

Emelt szintű érettségivel és 2 nyelvvizsgával.


Szerintetek közgázra, költségtérítésesre (nem Budapestre) ennyi ponttal felvesznek?


Tavaly kb 200valamennyi volt a pont.


Szerintetek? Én nagyon szeretném ha felvennének. :S


2012. máj. 2. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nagyon remélem,hogy elég lesz.. nekem is olyan 400 pont körül lesz :)
2012. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fuu....ajaj jajj aaj ne ijesztgess itt...:D

Igen felvesznek , nagyon durva lenne ha ennyivel nőne a ponthatár. Eddig államin voltak így körül nem? Most hogy fizetni kell szerintem alacsonyabb lesz(az állaihoz viszonyítva), nem hogy még 420 is kevés :O én 350 körülire tippeltem volna a határt remélem az közelebb lesz az igazsághoz :D am én is gazdasági szakra jelentkeztem, de nekem nem lesz emelt érettségim kb. 390 pontra számitok +- 10 pont

2012. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen éln is, mert én menedzsmentre a törit viszem (mert azt is lehet) én is olyan 395-420 közöttire számolok, tavaly fizetősön kb 200valamennyi volt.


Azért durva lenne ha ennyire emelkedne. :S Reméljük marad a te igazságod, a 350 :D

2012. máj. 2. 14:04
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
szerintem mindenképpen emelkedni fog nem is keveset, hiszen ha valahova 40 költségtéritésest vesznek fel, és abbol 40 ember 460 pontot ért el és lecsuszott az államiról, simán lehet szerintem ilyen sok is:D persze ez sulitól is függ, hogy hova mennyit vesznek fel, de szerintem simán elképzelhető a 460 is költségesen egyes egyetemeken:D
2012. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A nyugat magyarországi egyetemen is?? azért 460 pont akkor senki nem kerül be....
2012. máj. 2. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Olyan nincs hogy ha 460 pont akkor senki nem kerül be :D mert nem csak a hasukra csapnak hanem a sorban utolsó ember pontja lesz a ponthatár.

Megnéztem neked ,a keretszám 15<70, tavaly mondjuk jelentkeztek összesen 185-en most 102-en,

tavaly felvettek államin 13 embert így volt a ponthatár 395 , és még költségesen 8 embert minimum határral :D (200 volt)


szóval a sorban a 13. embernek 395 pontja volt tavaly

most minimum 15 embert felvesznek

szóó nem lesz 460, de még 400 sem...van rá egy söröm :D

2012. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

NYME-KTK


Nekem most nléztem kb 395-410 pontom lesz. Remélem elég :S Vagy nem? Költségtérítésesre

2012. jún. 1. 11:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok fölöslegesen újjabb kérdést kiírni, ezért ne haragudj, h ide írok :)

Pénzügy és számvitel szakon szerintetek mennyivel emelkedik ott a ponthatár? Csak ktgtérítésesen indul a szak sajnos mindenhol, de nagyon reménykedek, h bekerülök :)

2012. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

405 pontom lett erre a szakra, gazd. és menedzsment költségtérítés.



Szerintetek elég?:) NYME-re

2012. jún. 23. 15:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen elég lesz, de nem értelek titeket. Felvin mindent meg lehet nézni.

1. kevesebben jelentkeztek mint eddig államira (költségesről ne is beszéljünk)

2. eddig államin is kevesebb volt a pont, mint most neked szóval a változások előtt is jó esélyed lett volna

3. nem vesznek fel kevesebb embert csak most mindenki fizet

2012. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!