Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szaktanárom az utolsó órán...

Szaktanárom az utolsó órán megvágott. Pofára osztályoz?

Figyelt kérdés

Írtam kettő évzáró dolgozatot,mindkettőre 3-ast adott.

Félévkor 1,8-el lezárt 1esre,évközben nem engedett javítani.Utolsó napon,mikor kijavította a dolgozatokat,kinyitotta a naplót és ezeket írta be: 3-3-1-1-1. Megkérdezem mik azok az 1esek,aztmondta hogy az előző dolgozat.Mikor megemlítettem neki hogy csak 1 dolgozat volt,elmosolyodott és becsapta a naplót.Aztán próbáltam vele beszélni óra után,mintha ott se lettem volna elpakolt hóna alá vágta a naplót és kiment az ajtón.

Most miatta pótvizsgázhatok,és csak Októberben tehetem le a szakmát.Órán írtam,nem zavartam sosem.

Normális ez?



2012. máj. 3. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Minden tanár pofára osztályoz... Sajnálom amit tett veled.Beszélj ofőddel.
2012. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztályfőnököddel beszéld meg. Ő megkérheti a kollégáját, hogy mutassa meg, milyen dolgozatokra kaptad a jegyeket. Persze ne balhézva tedd ezt, hanem normális hangvételben mondd el a dolgokat. Például kerüld a pofára osztályoz kifejezést. Mert még ha így is lenne, ami a leírtak alapján nem eldönthető, akkor sem szabad ezt mondani egy tanárnak.
2012. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnos én is így jártam...tanár mondta nekem hogy pótvizsgán átt enged de most nem mert nem érdemlem meg

de avval van a nagyobb baj hogy nem vizsgázhatok a többi osztálytársammal és utána máshova kel menni oktoberbe vizsgázni mert az sulinkba csak májusba van nekem kell utánna nézni hogy hol lesz és ott meg nem ismerek senkit...pedig elég sok szakmai tanárral jóba vagyok aki segíthetne

2012. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!