Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor küldik meg az óvónői...

Mikor küldik meg az óvónői alkalmassági vizsgára a behívót, illetve küldenek egyáltalán?

Figyelt kérdés

ELTE-TÓK-ra jelentkeztem. Elméletben május 30-án lesz az alkalmassági, de hogy hányra kell mennem és hová pontosan, azt jó volna tudni.


Köszönöm a válaszokat!!



2012. máj. 3. 20:13
 1/5 anonim válasza:

szia!


én sem értem miért nem küldenek már behívót, ill. informálnak már.

am két időpont van. máj 30. és 31.


Pesti vagy amugy?

2012. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben már megkaptam a behívót. :)

Május 30-án lesz nekem. Igen, pesti vagyok.

Megírták, hogy addigra postázni kell az egészségügyi alkalmassági papírokat (háziorvosi igazolás+tüdőszűrő lelet), meg vinni kell a honlapról letölthető testnevelési nyilatkozatot és tornafelszerelést.

2012. máj. 14. 23:38
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Első vagyok


én nem kaptam meg, azóta se

viszont egy másik helyről igen.


de az eltétől, nem értem, mi az oka...

2012. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Regi24 válasza:

Sziasztok!

Nem tudtam letölteni a testnevelési nyilatkozatot, és az miből áll,és valaki nem tudja átküldeni ha meg van neki?

Holnap menni kell alkalmasságira.

2014. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tinti10 válasza:
Én se tudtam letölteni, s csak most vettem észre h kell ilyen, ha valakinek megvan átküldené?
2014. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!