Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem nagyon készültem angol...

Nem nagyon készültem angol érettségire. Nehéz volt? átmentetek?

Figyelt kérdés
Hnap fogok érettségizni előrehozott angolból és nem igazán tudok semmit. Nagyjából megértem hogy mit kérdeznek tőlem, de én nem tudok válaszolni csak 1-2 szóval vagyis inkább szavakkal mint mondatokkal. Volt olyan aki ugyanebbe a helyzetbe volt és átment?
2009. jún. 23. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én sem készültem semmit az angolra. Úgy voltam vele, ha kimegyek külföldre vagy az utcán is bármikor letámadhatnak és akkor ott nem lesz időm készülni
2009. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Igen, én átmentem, kb 3éve.
2009. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiamék 11-es osztályában kötelező volt angolból előrehozott érettségit tenni, nekik már megvolt az írásbeli, most jön a szóbeli...


A tanárnő szerint, akinek jól sikerült az írásbeli, annak bármilyen lehet a szóbeli, akkor is átmegy!

(Ezt a pontszámokból lehet kiszámolni.)


Amúgy akkor sincs nagy gríz, ha sem az írásbelid, sem a szóbelid nem sikerül, mert mehetsz pótvizsgára érettségiből ősszel. :D

2009. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bár én olaszból mentem ma , én sem készültem semmit mégis max pontos lett. az a lényeg, h beszélj beszélj beszélj, hazudj:D
2009. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én év végén kegyelem kettest kaptam angolból, de ma szóbeliztem és 5-ös lett:) Az érettségi lóf@sz
2009. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Még egy érettségizős kérdés, és felakasztom magam.... :S:Swááá
2009. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: minek érettségi időszak van, és tudod veled ellentétben sok ember izgul apró dolgokon... ennyi
2009. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!