Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri érettségire melyik...

Töri érettségire melyik tételeket érdemes átolvasni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 00:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
Itt okoskodsz, hogy soha nem került be felsőoktatásba.. hát lehet, de ha te ilyen stílusban válaszolsz, akkor Te sem vagy oda való.
2012. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nem kell olvasni semmit énse tettem 4éve! Alap műveltség meg tudás, amik így alvás közbe megragadtak az órákon! :D És középsuliba soha nem tanultam semmit mindenre tettem, és 4es lett az érettségim átlaga! :) nekem tök olyan volt mintha alap dolgokat kérdeznének, meg amiket még a tvbe is lát az ember, de amúgy a szóbeli meg egy vicc! Ott már a tanár se akarja hogy elhasalj meg ha tudsz beszélni pár szót, akkor ő is bele segít és a 2 már megvan! :)
2012. máj. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a "semmit nem tanultam az érettségire" dumát el kéne felejteni, mert 1. ez nem pozitív dolog, 2. tavaly érettségiztem és tényleg úgy emlékszem rá, mintha nem tanultam volna semmit, közbe meg órán is baromi sokat tanultuk rá, azért az ember otthon is utána néz, kitölti az előző érettségiket stb
2012. máj. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Ki mennyire fogékony, mindig az volt, hogy majd előveszem a tételeket tanulni, majd, majd majd, és a végén arra eszméltem rá, hogy vasárnap van és másnap érettségi! a szóbelivel meg úgy voltam, hogy úgyis kapunk segítséget bőven elég, hát így is volt, atlasz, irodalom tankönyv, föci térkép, minden benne volt, ha megszólaltam és valamit a témával kapcsolatba mondtam már pozitív volt a tanárnak! na mind1
2012. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
jól sikerült! :D jobban, mint amit vártam, legalább 4-es! :DDD pedig csak este olvasgattam át pár tételt, ami benne se volt :P
2012. máj. 9. 13:01
 16/19 anonim ***** válasza:
Há' nem megmondtuk, h az érettségi egy vicc?
2012. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megnéztem én is, ez p*csafüst volt, a 2/3-a benne volt az atlaszban. :D
2012. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
igen, nekem is az atlasz volt a barátom! :))))
2012. máj. 9. 18:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!
2012. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!