Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miket nézzek át matek érettség...

Miket nézzek át matek érettségire, hogy a kettes meglegyen? Előző érettségiket átnéztem.

Figyelt kérdés
És nem igazán tudtam, még mit ismételjek, nagyon kellene 20 áldott százalék.
2012. máj. 7. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogyha valaki tudja használni a függvénytáblázatot és 4 évig figyelt az órán, megcsinálta a házit, akkor meg lesz a 20 pont.

Gyakorlatilag az első részből meg lehet írni a 20%-ot, mivel ez 12 2-3 pontos feladat. Meg a második részéhez is hozzá tudsz valamennyire kezdeni, ezért részpontokat kapsz majd.

Tehát szerintem meg tudod írni 20%-ra.


Amit én a helyedben átnéznék az a valószínűségszámítás, trigonometrikus egyenletek és a függvények. A valószínűségszámítást könnyen el tudom rontani, pedig alapból értem, a trigonometrikus egyenletekkel mindig szenvedtem, a függvényekkel szintúgy.


17/L

2012. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amik nehezen mentek feladatok azokat nézd át mégegyszer, csinálj meg random feladatokat érettségikből, nézd át a függvénytáblázatot hogy mindent tudsz hol van, de holnap kelljen keresgetni.


Egy tavaly érettségiző

2012. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Függvényeket, az mindig van a második részben(135perces nagyobb 10pontos feladatok).

Térgeometriát is szeretik az érettségi írók: Pithagorasz tételt pl jó ha megjegyzed biztos kelleni (a2+b2=c2)

2012. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!