Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma érettségiző diák, és...

Ma érettségiző diák, és sorstársaim! Mit gondoltok a mai matekról? Vélemények? Hozzáfűznivalók? Kérdések?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 10:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én nagyon örültem a halmazosnak meg az átlagosnak.. :)

plusz mindenhova írtam mert mindenért pont jár..

2012. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
halmazosnál én is . logaritmus az elején megkavart sztem csak a 4 jó de oda irtam a -4-t is :S
2012. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szórás nem tom mi :S
2012. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nehéz volt. A halmazosat elcsesztem.
2012. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A szórást én nagyjából tudom, h mi de inkább azt nem választottam...

A logaritmusnál a -4nek is jónak kell lenni, mert azt írtam énis : )

2012. máj. 8. 12:32
 16/19 anonim ***** válasza:

Sztem aki készült rá, annak nem lehetett nehéz.

Én utálom a matekot, mint galandféreglárvákat az éticsigasz@rban, de úgy gondolom, hogy a hozzám hasonlóknak se kell a haláltól rettegni.


Fos: :(

-Az első részben nem jutott időm mindenre, egy feladatot ki kellett hagynom, meg voltak bizonytalanságok is azért...

-A második füzetke választhatójának gráfos részére úgy néztem, a Farkas Piroskára, nem tudtam rájönni, hogy mit kéne alkotnom...

-Az a retkes kombinatorika :DDDD


Jó: :)

-Kevés és relatíve egyszerű koordinátageo volt benne, kamatos kamat (azt a részét utálom, amiben logaritmálni kell, vagy mi a rosseb) meg zérus. Nekem a koordináták a démonaim.

-Lehetett intenzíven szemezni a függvénytáblával, majdnem mindenre ki tudtam lesni belőle valami képletet.

2012. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
* ...mint a farkas...
2012. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha nem jó a -4, a Dunába lövöm magam!
2012. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
azért nem tudtam mert ugye ha a négyzetet lehozod és a logaritmus elé irod akkor nem jó, na ez kavart be :S
2012. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!