Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg a szóbeli...

Honnan tudom meg a szóbeli tételek címét (emelt föci)?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, de idén teszek még egy emelt föcit, tehát most suliba nem járok... teljesen külső jelentkező vagyok, gondoltam hogy majd az értesítőn meg lesz nevezve egy vizsgáztató akit ezzel a kérdéssel megkereshetek, de csak cím, időpont sehol egy név... :/ ha szóbelin letámadom az ott lévőket, ők többet tudhatnak, mint én? Plízz help meee!
2012. máj. 8. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


googleben 2 perc alatt megtaláltam

2012. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nekem is megvan, a google használata még megy, de azért köszi :)

Konkrétan arra a tételsorra gondoltam, amit mondjuk nekünk tavaly elmondott a tanerő... 20 természetföldrajzi, és 20 társ.földrajzi cím...

2012. máj. 8. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor ezt javaslom: [link]


esetleg valakitől elkérheted, aki korábban érettségizett emelt töriből.

2012. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehol. Témaköröket hoznak nyilvánosságra. Ha a tanárod kiadta a tételeket, igen szabálytalanul tette, de az emelt szintű tételeket biztosan nem fogja neked kiadni senki.
2012. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ez új. De sebaj, akkor maradnak az oh-ról leszedett témakörök. köszi az infot!!
2012. máj. 8. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!