Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most ahogy lemennek az érettsé...

Most ahogy lemennek az érettségik, csak akkor fogom tudni az eredményemet, amikor lesz a dolgozatok megtekintése? (Nálunk június 5, nem tudom máshol mikor. ) Eddig kell várnom, hogy megtudjam?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár a megoldókulcs alapján azért nagyjából besaccolhatod, hogy hogy sikerültek.
2012. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi :)
2012. máj. 8. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:

ó hát én addig öngyilkos leszek.

eddig semmi nem jött össsze.

2/0 az érettségi javára

2012. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem jövő héten nyugodtan bemehetsz és megkérdezheted a tanáraidat hányas lett, biztos hamar kijavítják, ők is kiváncsiak milyenek lettek.. de nem mutathatják meg a lapot :)
2012. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, a szóbeliig kell várnod. A megtekintéskor csak a szaktanár javaslatát tudod meg, nem a hivatalos eredményt. Ez még változhat, ha az elnök újrajavíttatja.
2012. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt azért tegyük hozzá, hogy ez az 'elnök újrajavíttatja' dolog nem fog megtörténni, elég ritka dolog.. hidd el, az lesz a jegyed amit a tanárod ráírt. nem fog senki akadékozkodni. max te ha nem tetszik ahogyjavította :)
2012. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elnök akkor javíttatja újra, ha nem az útmutató szerint javítják. Ez valóban ritka, mert a tanárok többsége tisztességesen végzi a munkáját.
2012. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!