Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült a matek...

Hogyan sikerült a matek érettségi? (:

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul.:( Miközben írtam, azt hittem, hogy nagyon egyszerű, aztán megnéztem itthon a megoldásokat, és szinte mindent elrontottam... 3-4 lett volna a cél, de így 2 lesz :( Bár nem fog számítani a matek, de azért mégiscsak meg akartam jobbra írni. Mindegy, ez van, majd a holnapi töri jobb lesz.:)
2012. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Töri no para... Just atlasz :D
2012. máj. 8. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én amin felhúztam magam, az az, hogy én meg nem tanultam semmit, és pont ment. De! egy csomó minden nincs benne a hülye függvénytáblázatban. Például a négyzet lapátlójának kiszámítását sem írták bele (nagy dolog lett volna-.-), és elírtam. Emiatt elrontottam a 18-ast. Testátló sem volt benne. Szórás képlete sem. Úgyhogy csesszék meg!

Amúgy szerintem még így is elég jó lesz, talán 4-es, de inkább nem mondok semmit. Még jó, hogy nem számít...

2012. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként... hova tovább? :)
2012. máj. 8. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy nagyon jó lett, ehhez képest jó néhány dolgot rosszul csináltam meg, főleg a végén. Az első rész szerintem rettenetesen egyszerű volt, szinte nevetséges. A második rész közepesen jó, a harmadik nekem nehéz volt már a humános agyammal...

Nekem is bajom volt a szórással, és helyette a terjedelmet számoltam ki :D A testátlót mi rendesen meg kellett, hogy tanuljuk, úgyhogy tudtam fejből, a lapátló benne van a fgtáblázatban. Nekem a legtöbb bajom a kombinatorikai résszel volt, ott vesztettem elég sokat, de ha minden igaz, és jó arc a matektanárunk, akkor olyan 10 pontot veszítek csak. Remélem...

2012. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy, kijöttem és szinte hibátlannak éreztem, hazajövök erre látom csak elcsesztem jópár dolgot, elég lelombozó ez ilyenkor, miután már örül az ember..

Na mind1, így is 80% körül van, nem is számítottam előre többre, jó lenne ha 5ös meglenne, reménykedjünk..

2012. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én meg se néztem itthon a megoldásokat Én este aludni akarok....
2012. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:)

2. vagyok. Arra céloztál, hogy hova tovább felsőoktatásban? Én orvosira jelentkeztem. Erősen a duplázásra megyek, úgyhogy szerencsére nem számít a magyar, mater és a töri. Meg is látszik a készültségi állapotomonxD

2012. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kettes megvan, javítókulcsból 22 pontot számoltam. Szóval még várom a hivatalost... :D A törinél én is az atlaszra és a forrásokra támaszkodom, szerintem egy hármast meg lehet belőle írni. 4 év alatt egy mondatot nem tanultam történelemből, sose tudtam nekiülni, vagy ha nekiültem, elaludtam rajta. Nagyon utálom, konkrétan egy csata évszámát nem tudnám megmondani ha puskát tartanának a fejemhez, akkor sem. De mire jó az atlasz... :)
2012. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha lehet hinni a nem hivatalos megoldókulcsnak, akkor olyan 73%-lett, ami nekem egész jó :D Az a baj, hogy jellemzően rám, sok volt a figyelmetlenségből fakadó hiba, szóval lehetett volna jobb is... :/
2012. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!