Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mai történelem érettségi, ez...

Mai történelem érettségi, ez így jó lesz esszébe?

Figyelt kérdés

[link]


a levantei kereskedelemről írtam, de azt írtam: "az arany csak úgy mint a Római Birodalomból kiáramlott Európából, mert főleg ezzel fizettek a luxuscikkekért."

Meg beleírtam, hogy nemcsak Genova, velence voltak keresk. partnerek, hanem írtam példát franciaországból, stb. ez baj? (térképen atlaszban fel volt tüntetve hogy pl. Messinába vagy pl. Franciaországba is vittek luxuscikkeket) meg nem írtam bele hogy Kínából származó dolgokat is vittek... szerintetek ez baj?


2012. máj. 9. 13:42
 1/2 A kérdező kommentje:

Meg azt írtam, hogy a váradi békében (ország 3 részre szakadása c. esszé) a török és a János egyezett meg, hogy a török kapja az országot, ha meghal János...


hány pontot veszthetek így?

2012. máj. 9. 13:44
 2/2 anonim ***** válasza:

én is ezt a kettőt írtam, meg a reformkort

szerintem ha Kínát nem írtad be az nem nagy baj

2012. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!