Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bizonyítvány kérdés. Milyen...

Bizonyítvány kérdés. Milyen iskola állíthatta ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok 1977 ben elvégeztem a 8.általános osztályt az akkori (14.kerületi) telefongyárban esti iskolán.A bizonyítványom elveszett és nem tudom már milyen intézmény,vagy iskola állította ki a bizonyítványt.Nagyon sokat érdeklődtem önkormányzatok,országos levéltár,oktatási minisztérium stb..és sehol nem tudtak nekem ebben segíteni.Megköszönném ha valaki valamilyen információval tudna nekem szolgálni ez ügyben,hogy honnan jártak ki tanárok,vagy az akkori telefongyárnak kivel,vagy milyen oktatási intézménnyel volt kapcsolata.Válaszotokat előre is megköszönöm.

2012. máj. 9. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Oktatási Hivatal

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 374-2100 . Fax: (+36-1) 374-2499

E-mail: info@oh.gov.hu

2012. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. máj. 23. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül meglett?
2016. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!