Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános iskolában év végén...

Electronicperson kérdése:

Általános iskolában év végén az egész évi jegyekből számítják ki az évi végi jegyeket?

Figyelt kérdés
Szóval az első félévi jegyek is számítanak?
2012. máj. 9. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. És a jegyeket nem feltétlen számítják. A tanárnak joga van ahhoz, hogy az átlagtól eltérjen, ha úgy látja, hogy a tudásod nem annyi, amennyit a jegyeid mutatnak.
2012. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek abszolút igaza van! :)

Velem is előfordult, hogy nem olyan jegyet kaptam, amilyet az átlagom alapján kellett volna, de hálistennek jobban jártam. Nálunk a kettest 2,0-tól adják meg, a többinél pedig 75 tizedtől. Én 4,6-ra álltam, a tanárnő erősen gondolkodott, nagyon szerettem volna azt az ötöst, mondtam, hogy ha kell mondja meg miből és felkészülök, felelek vagy írok. Végül felelet és doga nélkül is megadta az ötöst. :D

2012. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, az egész év számít!

(2. válaszoló: hová jársz?:O akkor 4,7 elvileg nálatok még négyes? nem semmi...:))

2012. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!