Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nincs meg néhány tantárgyam...

Ha nincs meg néhány tantárgyam egy bsc szakon, a 3 év után kezdhetek egy 4. évet amiben ezeket le tudom tenni?

Figyelt kérdés
Egy 3,5 éves bsc egyetemi szakra járok, és úgy néz ki hogy megmarad néhány tantárgyam amit nem tudtam letenni. Kezdhetek egy 4. évet abból a célból hogy a megmaradt tárgyakat letegyem? És ez államilag finanszírozott év lesz vagy költséges? Eddig minden félévben megvolt a minimális kreditem. Köszönöm a segítséget.

2012. máj. 11. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Az állam összesen 12 félévet támogat nappalin. BSc képzésben összesen 2 félévvel többet támogat, mint amennyi a képzés alapból. Szóval esetedben 4,5 évig járhatsz nappali tagozaton Bsc-re. Azonban ha 4 évnél többet jársz, akkor a 2 éves Msc / MA képzésedre nem fog jutni végig állami keret.
2012. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!