Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell egy Rendőrtiszti...

Mi kell egy Rendőrtiszti főiskolához?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat gondolkoztam rajta, hogy rendőr leszek, ám a neten nem találok semmi információt. Legalábbis az én kérdéseimre választ még nem találtam. Szóval, tesiérettségi kell hozzá? Illetve, milyen fizikai állapotban kell lenni? A felvételin mit kell csinálni? Itt úgy értem, hogy magasugrás, gerendán akrobatikázás is kell, vagy elég ha jó idő alatt futok le távokat? És nőnek mennyire nehéz ott megmaradni? Azért kérdezem, mert valahol olyasmit olvastam, hogy a nőket szivatják ott a legjobban, ez tényleg igaz?

A válaszokat köszönöm.



2012. máj. 13. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

az első link: alkalmatossági vizsga.

második link: felvételi követelmények

2012. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tesi érettségi nem kell hozzá, magyar-töri kell, a fizikai állapotfelmérés kritériumait itt találod: [link]

Nem szívatják jobbak a nőket, a felmérésen is kevesebb pontot kell elérniük, mint a férfiaknak.

Amúgy ahhoz, hogy rendőr legyél, nem kell főiskolára menned, az csak a tiszteknek szükséges. A legtöbb rendőr rendészeti szakközépiskolában végez, de később onnan is mehetsz tisztnek.

2012. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) ment a zöld!
2012. máj. 14. 15:00
 4/4 anonim válasza:
Üdv, engem az érdekelne hogy szükséges e a tesi érettségi a rendőrtiszti főiskolára?
2016. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!