Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel központtól ezt a...

Diákhitel központtól ezt a levelet kaptam, mit is jelent pontosan?

Figyelt kérdés

A Diákhitel Központ Zrt. tájékoztatja továbbá tisztelt ügyfeleit, hogy azok a hitelfelvevők, akik a Rendelet 23/A. §-ában foglalt feltételeknek megfelelnek, legfeljebb két tanulmányi félévig államilag támogatott képzésben havi 50 000 Ft, költségtérítéses képzésben pedig havi 60 000 Ft maximális összeg felvételére jogosultak.



Tehát ha bemegyek az OTP-be (ahol felvettem a diákhitelt) akkor megtudom emelni a hitel összegét félévi 250ezerre?


2009. jún. 26. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van ez a kormányrendelet. Keresd meg a 23/A-t és ha tényleg megfelelsz a feltételeknek akkor megemelheted az összeget. (álláskereső szülők gyerekeire vonatkozik)

2009. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm szépen! Na ez engem nem érint szerencsére. Köszi mégegyszer!
2009. jún. 26. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!