Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek, te mit...

Most mit tegyek, te mit tennel a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, van eg nagyon fontos targyam. Kettes lett az evkozi megajanlott, mint sok mas csoptarsamnak. Mivel maximalista vagyok, nem fogadtam el, bementem javitozni. Egy baratnom is bejott, ugy, hogy nem tanult semmit, mert neki masra kellett, de tudta, hogy en segitek neki. Megirtuk, o is mindent ugyesen lemasolt rolam, nem volt semmi gond, de a vegen en elbizonytalanodtam, es nem adtam be, ezzel tehat elfogadtam a kettest. Rogton utana megkertem a tanart javitsa ki nekem, o megtette es kiderult, hogy harmast irtam. Igy a baratnom harmas lesz, en meg maradok kettes. Nem ez bant, mert tok szivesen segitettem neki, nagyon szeretem ot, csak hat en negy napon keresztul, napi 12 oraban tanultam, es nem tudom felfogni, hogy lehetek ekkora marha, hogy nem adtam be. Most meg elmehetek szobelizni, de kicsit felek, hogy ott megszivatnak. Tudom, hogy tudom, de sokat hangoztattak, hogy nem szeretik a szobelizoket, igy nyilvan tudnanak olyat kerdezni, amivel megtudnak buktatni. A csavar a tortenetben, hogy a targy sok kredites, es mivel az anyagi korulmenyeim katasztrofalisak, nagyon sokat szamit az atlag es ezzel az osztondij...

Te mit tennel?


2012. máj. 14. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulnék, ahelyett, hogy a GYK-n ökörködök.
2012. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!