Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel emeltnek?

Mit vegyek fel emeltnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szorgalmas típus, de egy kevés eszem van, és tudom, hogy fontos lenne valamit felvennem emelten. Inkább reál beállítottságú vagyok, de lehet, hogy a matek nagyon húzós lenne. Nem is tudom, hogy mi szeretnék lenni. Nincs elképzelésem. Valaki írna véleményeket? 16/f
2012. máj. 14. 21:30
 1/1 anonim válasza:
Olyat vegyél fel, ami érdekel. Én amikor fakultációt kellett választani, először nem vettem fel semmit, aztán rájöttem,hogy szeretem a matekot, talán ha felveszem csak jól járhatok vele és még kezdhetek is vele valamit. Végül ilyen szakterületen is indulok most el. Most érettségiztem matekból emelt szinten, és nem fogok hazudni, elég húzos, de imádtam az összes matekfaktot és az összes matekórát,minden dolgozatom 4-5 lett fakton, egy percig nem bántam,hogy felvettem, mert nagyon jó, és nem olyan vészesek az órák, meg a dolgozatok, csak az érettségi kicsit kemény.(sokat kell gyakorolni!) Az emelt szintű anyag se olyan nehéz, mint amilyennek a legtöbben gondolják szerintem. Viszont ha szereted, akkor érdemes mellé felvenni a fizikát is egyből. Én is matek - fizikás voltam. Kemény két év volt, de szerintem érdemes belevágni. (18/L)
2012. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!