Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kéne tudnom nyolcadikban?

Mit kéne tudnom nyolcadikban?

Figyelt kérdés
A mi sulinkban Wordnél tovább nem jutottunk informatikán, jövőre viszont emelt informatikára fogok járni gimibe. Mit kéne tudnom, pl. programok?

2012. máj. 15. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem informatika tagozatos vagyok, nekem csak egy évig volt infóm, de nekünk ilyen volt, hogy: Microsoft Office Excel, Microsoft Word, Dokumentumkészítés, Prezentációkészítés(diavetítéssel), Turbo Pascal program, HTML szerkesztés...most hirtelen ennyi jutott eszembe. De nyilván egy emelt informatika tagozatos osztályban ennél jóval több mindent fogtok tanulni.
2012. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de ezeket úgyis meg fogják tanítani neked ott. De mondjuk, ha gondolod belenézegethetsz..ismerkedhetsz velük.
2012. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a HTML és CSS megy, sokat szoktam vele foglalkozni.:) meg az alapprogramokkal.:) akkor jó, köszi a válaszokat!:)
2012. máj. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!