Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 év után otthagynátok egy...

2 év után otthagynátok egy olyan egyetemet, ahol a tárgyak egy része megy könnyedén, de néhányat sehogy sem tudnátok teljesíteni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
attol fugg milyen egyetem (szak)
2012. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én megtettem, és megbántam. Pedig nem is bennem volt a hiba, az egész évfolyam (túlzás nélkül, szó szerint vedd) megbukott egy tárgyból. Azért ebben kicsit a tanár is ludas volt... A lényeg, hogy ne hagyd ott! Valahogy majdcsak meglesz. Mindenhol van egy két mérföldkő, amin nagyon nehéz átmenni, ahol nincs, az a szak meg nem sokat ér az életben:(Az más tészta, ha közben rájöttél, hogy végképp nem a te világod maga a munka sem, ami a diploma után várna rád. De ha csak egy -két nehéz tárgy, valahogy nyögd ki, kérj segítséget, és utána el lehet felejteni:) És végül az UV sem a világ vége... és van is pár belőle, ne te add fel, max ha az utolsó utáni sem sikerül, de általában még akkor is van megoldás.
2012. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy sehogysem! ha írásbeli akkor gyűjts be régi vizsgákat, zárthelyiket, és sokkal könnyebb lesz


ha szóbeli: vigyél tanút :D

2012. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15:29 : Miért bántad meg?
2012. máj. 16. 17:37
 5/5 anonim válasza:
Azért bántam meg, mert nyilván nem véletlenül kezdtem el azt tanulni, most örülnék, ha azt dolgozhatnám. Rossz döntés volt megfutamodni a nehézség miatt. Amit elvégeztem helyette, az is érdekel, de elhelyezkedni sokkal nehezebb benne.
2012. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!