Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nálatok mennyitől adják meg a...

Nálatok mennyitől adják meg a jobb jegyet év végén?

Figyelt kérdés
Pl.:4,65-től felfele megvan az ötös.
2012. máj. 16. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez változó. Pl. én valamiből 2,88-ra 2-est kaptam, 4,29-re meg 5-öst.
2012. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Van egy tanárom, aki a kettest csak 2,0-ra adja meg. Tehát, ha nála valaki 1,5 megbuktatja, ha 1,7 körül van kap esélyt javítani, de 2,0 alatt nem ad kettest. Ez mondjuk szerintem reális, nem tanítanak olyat a középiskolában, amit egy kettes szintre nem lehetne teljesíteni. A többinél pedig 75 századtól adja meg a jobbat, tehát pl. 3,75-től négyes.


A legtöbb tanár mondjuk 75 századtól adja meg a jobb jegyet, de előfordul ilyen is, olyan is. Az egyik tanárom félévkor 4,6-ra adta meg az ötöst, pedig nem szokása, csak 4,75-től. Gondolkozott, hogy mit csináljon, kérdeztem, hogy írjak-e dolgozatot, vagy feleljek és ha igen miből, de végül megadta az ötöst, hiszen tudja, hogy meg van az az ötös szint, meg igyekszem is. :D

Egyik másik tanárom pl. tavaly 3,5-re azt mondta, hogy ez egy gyenge hármas.


Szóval abszolút tanárfüggő.

17/L

2012. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tetmayer Lajos válasza:
85%

Középiskolában nekünk kémiából az volt, hogy 1,99 az még 1-es, 2,99 is még csak kettes, viszont aki üti a 3,5-öt, annak már négyes, és 4,5-től már ötös. Érdekes logika volt.

Pl volt egy osztálytársam, ilyen kis nyalis, neki 2,66-ra megadta a 3-ast, nekem ugyanúgy 2,66-ra nem adta meg.

21/F

2012. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!