Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak következő...

Mi a fenét csináljak következő évben?

Figyelt kérdés
jövőre állatorvosi egyetemre szeretnék menni,de ugy néz ki hogy nem jön össze csak a sima orvosi :( amit csak azért irtam be a jelentkezőlapba ,hogy onnan majd átjelentkezhetek az állatorvosira.Egyáltalán nem érdekel az orvosi, szóval nemtudom,hogy megcseréljem-e az általános orvosiakat a gyógyszerészetivel,mert szerintem gyógyszerészetin könnyebb a 4,5 átlagot megcsinálni,mint orvosin. Viszont ha nem sikerül az átjelentkezés,akkor mégis csak jobban szeretnék sima orvos lenni,mint gyógyszerész (eztis az átjelentkezés miatt irtam be) . Van még egy lehetőségem,hogy jövőre újra érettségizek,de akkor már a középkémiámat is újra kell csinálni emelt szinten. Az a kérdés,hogy az orvosin megtudom oylan szinten tanulni,hogy az emelt érettségieim 80 fölött sikerüljenek? Mert szerintem ott is ezeket fogjuk tanulni, nem hiszem hoyg az orvis suli melett lenne időm még külön érettségire is tanulni :S kérlek adjatok tanácsot :(

2012. máj. 16. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenképpen állatorvosira akarsz menni,és csak átjelentkeznél, akkor ha nem vesznek fel inkább hagyj ki egy évet és koncentrálj csak az emelt érettségire.
2012. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!