Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire stresszes...

Miért vagyok ennyire stresszes dolgozatok előtt?

Figyelt kérdés
Mindig azért rontom el a dolgozataimat mert stresszelek előtte sőt egy-egy kémia vagy fizika tz előtt már 2 napja stresszelek. Most vagyok nyolcadikos és amikor vizsga előtt voltam elájultam és amikor bementem a vizsgára akkor megint elájultam pedig 1 héten keresztül folyamatosan éjjel-nappal arra tanultam de mégis elég rosszul sikerült az állandó idegeskedés miatt. Hogyan szokhatnék le erről? mert középiskolába még nehezebb lesz mint általánosba és ilyen dolgozat előtti stresszekkel nem fogom sokra menni.

2012. máj. 16. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, önuralom kell hozzá, de én úgy oldottam meg, hogy hülyékkel haverkodtam, és egy bizonyos fokig ma már tudom lesz*rni adolgokat...(Nem stresszelek, és olyan 4,7 az átlagom kevesebb tanulással, fizikán, matekon nagyon figyelek, mert építészmérnök szeretnék lenni, a többi órán meg csak úgy ott vagyok, és simán össze tudtam hozni ezt.:DD)
2012. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!