Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik az érettségi...

Mi történik az érettségi feladatlapjainkkal az érettségi után?

Figyelt kérdés

Miért nem kaphatjuk meg a feladatlapot, miután kijavították? Mert ha megsemmisítik, akkor semmi értelme megtartani, ennyi erővel ide is adhatnák. Ha pedig elteszik, de nem csinálnak vele semmit, akkor ugyancsak értelmetlenül van náluk. Ha meg arra kell nekik, hogy 10 év múlva vmi problémás ügyemnél előhúzzák, akkor menjenek a fenébe, ugyanis az érettségit elvileg senki sem nézheti meg, még én is csak 1 napig.


Akkor mi történik a feladatlappal, miért nem adják ide?



2012. máj. 17. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked, hogy nem adják oda, okostojás.. egy év után el lehet kérni, ha nem viszed el akkor megsemmisítik, de nem sűrűn van olyan, aki egyetemről még visszarohangál az érettségi dolgozataiért..
2012. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 16 évesen emelteztem előrehozottan, akkor senki nem szólt, hogy elkérhetem stb... Tehetek én róla, hogy nem tájékoztattak?
2012. máj. 17. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Az se igaz, hogy senki sem nézheti meg, de a kérdésedben máris benne van a vádaskodás meg a dühöngés. Mint a viccbeli nyuszika a fűnyíróval... Az érettségi menetét és iratkezelését jogszabály szabályozza. Azt csinálják vele, ami a kormányrendeletben elő van írva, így ha valakit feltétlenül szidalmazni akarsz, akkor a kormány a megfelelő partnered, nem az iskola vagy a tanárok. De öt év múltán selejtezhetővé válik, akkor elkérheted, csak nem fognak szaladgálni mindenki után egyesével, hogy kéri-e.
2012. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, rendelet szabályozza és egy évvel az érettségi után át lehet venni, utána már nem köteles az iskola tárolni. Nekünk ezt pl elmondták
2012. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"a kérdésedben máris benne van a vádaskodás meg a dühöngés"


Hiszen magyar vagyok.


"ha valakit feltétlenül szidalmazni akarsz, akkor a kormány a megfelelő partnered, nem az iskola vagy a tanárok"


A kérdésemből nem derült ki, de eleve a kormányra gondoltam. Meg sem fordult a fejemben, hogy az iskola tárolja, én azt hittem, hogy az OH.

2012. máj. 18. 01:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagyis még hány évig tárolják?
2016. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!