Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen képzéssel/tanfolyammal...

Milyen képzéssel/tanfolyammal tudnék leghamarabb szakmát szerezni?

Figyelt kérdés
Az érettségim meglesz júniusban, olyan tanfolyam kellene, ami nem tart sokáig, de normális szakmát szerethetek vele. Plusz még lehet rá jelentkezni. Helyileg meg Egerben lenne a legjobb, vagy ha heti egy-két alkalmas, akkor Pesten is jó.

2012. máj. 19. 23:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, és lány vagyok.
2012. máj. 19. 23:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az ami érdekel?
2012. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet furcsán hangzik, de bármi :) Persze olyanra gondoltam, hogy lehet pl. egy informatikai tanfolyam lehet rövidebb, de háttértudást kíván (nem tudok jobb példát), nekem meg az nincs. De nincs olyan, hogy finnyás lennék bizonyos dolgoktól. Egyébként érdekel a biológia, szeretek emberekkel foglalkozni, szeretem a kreatív dolgokat, bizonyos fokig még rajzolni is tudok.
2012. máj. 19. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a biosz, akkor az egészségügyet ajánlom: Soha nem fogsz vele jól keresni, de garantált, hogy mindig lesz munkád!
2012. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És egészségügyben van olyan, ami max egy év lenne? Mert én még csak két évessel találkoztam.
2012. máj. 20. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Pl. (bolti) eladó
2017. jan. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!