Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most fogok kezdeni hamarosan...

Most fogok kezdeni hamarosan vezetni a Csigavér autósiskolánál, és MEGBÍZHATÓ és KORREKT oktatót keresnék a 14. kerületben (akár másik autósiskolából is). Tudnátok valakit ajánlani (név+elérhetőség)? (környező kerületek is szóba jöhetnek)

Figyelt kérdés
(autósiskola, autóvezetés oktató, autó, tanfolyam, autós oktató)

#autó #tanfolyam #autósiskola #autóvezetés oktató #autós oktató)
2012. máj. 20. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Kit választottál? Nekem a Náray Bélát sikerült sajnos (bordó Renault Scenic). Nem voltunk jó páros: fogalma sincs, hogy mit kellene gyakorolnom. Elég ciki lenne ha én mondanám meg neki hogy mit tanítson, vagy hogyan oktasson engem. Csalódott vagyok, mert úgy érzem, nem csak rajtam múlik ha megbukok, velem együtt ő is bukott, így hát le is cserélem. Csak azt bánom hogy nem tettem meg sokkal előbb..!
2012. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha ilyen oktatót keresel,akkor ne a Csigavérhez menj :D
2016. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!