Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, vagy...

Tudnátok segíteni, vagy akinek meg van az elküldené nekem a Haustiere tételt?

Figyelt kérdés

Nekem elég csak pár mondatot írni úgy általánosságban, vagy akinek megvan a tétele és szívesen elküldené annak nagyon köszönöm és természetesen zöld kezet is adok.


Sajnos nem találtam a neten a Haustiere-s tételt és fontos lenne nekem.



2012. máj. 22. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

itt van néhány lehetséges tartalmi elem. ebből már össze tudsz állítani egy tételt:


ein Tier/Tiere haben, sich ein Tier wünschen, die Tiere (nicht) mögen, kein Tier Haben: kleine Wohnung, nicht genügend Platz, keine Aufsicht, keine elterliche Erlaubnis


beliebte Haustiere: Hunde, Katzen, Goldhamster, Meerschweinchen, Zwerghasen, Kanarienvögel, Wellensittiche, Papageien; seltener gehaltene Tiere: Schildkröten, tropische Exoten; Tiere, die nicht in die Wohnung passen: gefährliche Tiere, wie Schlangen, Spinnen, usw.


geeignete Unterbringung, genügend Platz, richtige und ausreichende Fütterung, Pflege, medizinische Versorgung (Impfungen), Beschäftigung (Spiel, Spaziergang, Zuwendung)


Vorteile der Tierhaltung: Gesellschaft bieten, Programme geben (füttern, spazieren gehen, spielen), gegen Alleinsein wirken, Spielkameraden für Kinder sein


Nachteile der Tierhaltung: viel Geld kosten (Futter, Impfungen)m viel Zeit beanspruchen, Krach machen: Möbel zerkratzen, Kleidungsstücke zerreißen, Lärm und Schmutz machen

2012. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocs a helyesírási hibákért
2012. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!