Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen papírok végzettségek...

Milyen papírok végzettségek szükségesek ahhoz hogy korrepetálhassak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél korrepetálni és hol? Én pl angolt tanítok mindenféle korosztálynak, pedig "csak" felsőfokú nyelvvizsgám van, nem vagyok tanár. Bár azt hozzátenném, hogy ugye ez nem hivatalos, nem iskolában tanítok, csak így magán úton, és ami azt illeti nem is igazán legális a dolog. Nem mintha bárkit érdekelne, elég sokan tanítanak így.
2012. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem középfokú nyelvvizsgám van angolból és azt szeretnék korrepetálni!
2012. máj. 24. 08:44
 3/4 A kérdező kommentje:
itthon
2012. máj. 24. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor fogod magad és feladsz egy hirdetést interneten. Én is így csináltam. Olyan hirdetőt válassz, ami eleve csak egy adott városra és körzetére koncentrál, könnyebben megtalálnak. Amit írj oda az az, hogy milyen szintekig vállalsz korrepetálást, csinálsz e nyelvvizsga felkészítést és persze az árat. Légy rugalmas. Én az elején még külön be is utaztam máshová, mert ez csinálta nekem a reklámot. Most már csak helyben tanítok, 45 percért kérek egy ezrest. De pl most van egy olyanom, hogy egyszerre 2 diák jön, nekik úgy csinálom, hogy a kettő együtt 1500. Mindhármunknak megéri. Esetleg skype-on is oktathatnál, egyre felkapottabb, én is szoktam úgy.
2012. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!