Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli informatika érettségi?

Szóbeli informatika érettségi?

Figyelt kérdés

Először is, ez ugye csak emelt szinten van?

Másodszor, rákerestem a tételekre, és ezt találtam: [link]

Na most aki szóbelizik, annak ezt mindet tudni kell? Vagy az adott évre kiválasztanak belőle X-et, amit kérdezhetnek?



2012. máj. 23. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, középszinten is van szóbeli érettségi informatikából. Az iskola állít össze egy tételsort, azt kell tudni, de úgy kb. annyi, mint amennyi az oldalon van, leglaábbis nekem a nagy része benne volt a tételsorban
2012. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És közép és emelt szinten is ugyanazok a tételek?
2012. máj. 23. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék az ilyen oldalakban (btw, a netes találatok megbízhatósága is téma az érettségin), az autentikus forrás a [link] Ebben témakörök vannak felsorolva, az egyik oszlopban a középszintű anyag, a másikban a többlet az emelt szinthez. Meg van adva az is, melyek a szóbeli témakörök (lehet, hogy nem ott, hanem a vizsgaleírásban mellette). A tételek iskolánként, tanáronként változnak és titkosak, de a témaköröket az iskolák ezen a listán belül pontosítva adják ki, tehát nem mindenhol van benne minden ebből (de azért nagyjából le fogja fedni a lényeget).
2012. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!